رابطه ریاضی با هنر

جزئیات انتشار مطلب

PDF: رابطه ریاضی با هنر | | http://www10.manooodl.ir/111169/description

با سلام و تحیات، شما به صفحه اختصاصی |رابطه ریاضی با هنر| قدم رنجه فرموده اید.
از آمدنتان دلگرمانه خوشوقتیم.
من، بابک، تحت عنوان اسپانسر فروشگاه تخصصی من و او دانلود! آرزومندم که رابطه ریاضی با هنر در خور کارتان باشد.
به هر حال، توضیحات رابطه ریاضی با هنر را در زیر می بینید.

بخشی از متن

دانلود رابطه ریاضی با هنر

اهمیت فوق العاده ای که ریاضیات، در جامعه امروزی و در فعالیت گوناگون ترین تخصص‌ها دارد، بر کسی پوشیده نیست. باوجود این، خیلی زیاد نیستند کسانی که علاقمند به ریاضیات باشند. البته تنها کسانی که کار و فعالیتشان به ریاضیات مربوط می‌شود، علاقمند به ریاضیات نیستندبلکه کم هم نیستند مشتاقانی که ساعت‌های فراغت خود را، با ریاضیات می‌گذرانند. همه این‌ها چه حرفه ای‌ها و چه علاقمندان، نه تنها فایده و اهمیت ریاضیات را می‌شناسند بلکه در ضمن، به ریاضیات شوق می‌ورزند و می‌توانند زیبایی و ظرافتی که در مسأله ها، قضیه‌ها و روش‌های ریاضی وجود دارد را احساس کنند.

احساس و منطق را با هیچ نیرویی نمی‌توان از هم جدا کرد و هر جدایی ساختگی منجر به تحریف هر دوی آنها می‌شود. هر احساس اگر احساس واقعی باشد، خردمندانه است چراکه احساس واقعی نمی‌تواند جدا از اندیشه و خرد آدمی پدید آید.

ارتباط هنر و ریاضی:

هر انسانی از تماشای چشم انداز یک دامنه سر سبز آرامش خود را باز می‌یابد، در عین حال، به فکر فرو می‌رود. شاعر احساس درونی خود را بیان می‌کند. نقاش با قلم و بوم خود تلاش می‌کند که دیگران را در شادی خود شریک کند.

گیاه شناس در پی...


لینک دانلود

توجه بفرمایید که مطالب مرتبط را نیز چک کنید. حتماً به طور دقیق مرورشان کنید. این کار ممکن است به صرفه‌جویی در هزینه بیانجامد!

بسیار خوب، به ادامه مطلب برو!


مطالب مشابه


جستجو


در تمام مطالب
در پایان نامه‌ها
در ترجمه مقالات